МВФ висунув Україні чотири вимоги для отримання наступного траншу

ЕкономікаКатерина Чурилова, 3 листопада 20176720
МВФ висунув Україні чотири вимоги для отримання наступного траншу
фото Мінфін
Постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман

Міжнародний валютний фонд висуває чотири вимоги до України для отримання наступного траншу. Про це повідомив представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, передають «Українські Новини».

«Умовами для четвертого перегляду програми є прийняття закону про приватизацію, який забезпечить прозорий продаж держактивів, також вимогою була вже ухвалена пенсійна реформа. Ми нині оцінюємо, наскільки вона відповідає пенсійній системі», – заявив Люнгман.

«Необхідно також створення антикорупційного суду і врегулювання питання з цінами на газ – та постанова, яка була прийнята в лютому урядом», – сказав він.

Також Люнгман наголосив на необхідності запровадження земельної реформи.

«Ми не відмовилися від цієї реформи. Ми вирішили її відкласти на 2018 рік для того, щоб дати час для її комплексної розробки та пошуку консенсусу в суспільстві», – додав він.

Представник МВФ зазначив, що Україна вже виконала програму на 2/3, тому нею було отримано 12,5 млрд доларів.

Серед найважливіших проведених реформ він зазначив реформу банківського сектора, запровадження рухомого курсу, таргетування інфляції (спецрежим, який передбачає відповідальність центрального банку за дотримання проголошеного значення офіційного показника інфляції), створення НАБУ і реформу енергетичного сектора.

Як писав ZAXID.NET, Міжнародне рейтингове агентство Fitch очікує наступного траншу від Міжнародного валютного фонду для України в розмірі близько $1,9 млрд у 2018 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук