Лауреати Шевченківської премії хочуть зустрітися з Януковичем

11 березня 20116823

Лауреати Національної премії Тараса Шевченка просять Президента України Віктора Януковича зустрітися з ними з нагоди 50-річчя заснування найвищої мистецької нагороди — Шевченківської премії.

"Ми, українські письменники, художники, композитори, діячі театрального та оперного мистецтва — лауреати Національної премії імені Шевченка, нині сущі в Україні, просимо Вас зустрітися з нами з нагоди 50-річчя заснування найвищої мистецької нагороди — Шевченківської премії", — йдеться у листі, який сьогодні занесено до президентської канцелярії, - повідомляє УНІАН.

Діячі культури впевнені, що цей ювілей — це добра нагода для обговорення нагальних питань.

"Ми переконані, що в цей ювілейний час Вам, Вікторе Федоровичу, є що нам сказати, як і нам є чим поділитися з Вами. Ми вперше звертаємося до Вас, пане Президенте, з таким проханням і твердо віримо, що Ви поставитеся до цього з розумінням. Тож чекаємо визначеного Вами дня зустрічі", — підкреслюється в листі.

Нагадаємо, цьогоріч Президент України не прибув на вручення Шевченківських премій лауреатам. Замість нього вручення здійснив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук