Лебедина пісня посіпак олігархів про 360 мільйонів

Володимир Гірняк
голова координаційної ради партії «Громадянська позиція», заступник голови Львівської облради у 2015-2019 рр.

У суботу по Різдві, тишком-нишком зібралися чиновники на вул. Винниченка державні гроші ділити… І все б нічого, якби реально не перегнули палку і вкотре не намагалися пропхати вже заїжджений сценарій про «потрібні» райони Львівщини і велику дулю з маком для «чужих». А зібрались «вибрані», бо ж йдеться про 360 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку.

За дивним збігом обставин, пріоритет у розподілі – за чотирма районами, які в народі вже давно нарекли вотчиною Дубневичів – Пустомитівський, Городоцький, Мостиський та Самбірський. Боже борони мені мати щось проти цих територій, тим паче, що на останніх парламентських виборах балотувався по округу № 120, здобув хороший, як на «феодальні землі» олігархів, результат. Тож проблематика мені близька і незаперечно – додаткові кошти тут би аж ніяк не завадили. Але.

Маємо докорінно змінити правила гри в регіоні. І дуже би хотілося, аби вони суттєво змістилися в сторону прозорості, справедливості і чесних пріоритетів.

Не пригадую, аби навіть минулими роками обласна комісія з розподілу дефеерерних коштів збиралась мало не підпільно, без участі громадськості, без дискусії, без бодай натяку на спробу подбати про ЦІЛУ область, а не окремі її території.

Дубневичі та їх посіпаки в обласному керівництві у своєму непереборному бажанні контролювати державні фінансові потоки, наживатись на них і присвоювати собі заслуги, спонсором яких є державна казна, забули про гальма. Пояснення першого заступника голови ЛОДА пана Лозинського, (який є репрезентантом інтересів великої родини Дубневичів), мовляв, «якщо говорити про розподілення коштів по районах, то, мабуть, зараз буде збережений невеличкий дисбаланс. Ми будемо завершувати ті об’єкти, які розпочалися», то краще би він просто мовчав.

Питання: а чому би фінансування перехідних обєктів не ЗБАЛАНСУВАТИ територіально? Чи школа на Турківщині менше «горить», аніж в Городку, а реконструкція площі Ринок в Золочеві менш важлива за площу Ринок в Дрогобичі? Чи це ми в своїх кращих традиціях до місцевих виборів готуємось і треба щось показати електорату?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук