Лідер закарпатських русинів за наклеп подає до суду на ICTV і Наливайченка

20 листопада 20083680

Голова Сойму підкарпатських русинів протоієрей Димитрій Сидор не отримав ні копійки з Росії на розвиток російських та русинських шкіл у Закарпатській області. "Це брехня. Ми подаємо в суд на ICTV і Наливайченка (Валентин Наливайченко - в.о. голови СБУ, ZAXID.NET), бо вони розповсюдили неправдиву інформацію", - заявив священик у коментарі ZAXID.NET.

"Наливайченко сказав, що російські спецслужби фінансують русинство через підтримку русинських шкіл. Невже голова СБУ думає, що за 30 тисяч доларів можна зробити переворот?", - сказав о. Сидор

"На сайті фонду дійсно була інформація, що фонд погоджується помогти нам у підтримці шкіл. Проте це було в серпні, а досі ми ні копійки не отримали", - зазначив протоієрей.

"Інформація про те, що русини отримують з Росії гроші - це гра СБУ. Був напад на собор, і замість того, щоб попросити у нас вибачення, вони (співробітники СБУ - ZAXID.NET) дали темники у ЗМІ, й газети надрукували, нібито це я напав на працівників служби. Тоді, коли вони нам навіть фотоапарат цифровий зламали".

Довiдка ZAXID.NET

Інтернет-видання "Закарпаття онлайн" 31 жовтня опублікувало лист на ім’я голови Асоціації "Сойм Підкарпатських русинів" Димитрія Сидора від голови Правління Фонду "Русский мир" В.Ніконова (Москва). В листі В.Ніконов інформує Д.Сидора, що його заявка на грант щодо підтримки і розвиток "русинських і російських недільних шкіл Закарпаття" задоволена. Як повідомили ZAXID.NET у виданні "Закарпаття онлайн", згаданий лист редакції надало джерело в правоохоронних органах. Сума гранту на підтримку шкіл - 970 тисяч рублів (за курсом Нацбанку на 31 жовтня це 210 490 грн. або 36 540 доларів).

119285 г. Москва. Мосфильмовская улица. д.40. тел.Ч факс: +7 495 980 25 62 Исх. № 24555102008

Уважаемый господин Сидор Димитрий Димитриевич!

Имею честь сообщить Вам, что Ваша заявка № 667892008 от имени общественной организации Ассоциация Сойм Подкарпатских Русинов на "Поддержку и развитие русинских и русских воскресных школ Закарпатья", Украина, удовлетворена. Согласно Вашей заявке, которую Вы переслали экспресс почтой, Правлением Фонда "Русский Мир" выделено 970 тысяч рублей. Для перевода денег просим в телефонном режиме согласовать с грант-менеджером вопрос банковского счета на который должны поступить деньги. Отчет просим осуществлять согласно наданым формулярам и календарному плану (приложения 2,4,5) до 1 мая 2009 года. Также повторно обращаем Ваше внимание на необходимость предоставления ежемесячных отчетов до 29 числа каждого месяца

С глубоким уважением, Председатель Правления фонда "Русский мир" В.А. Никонов 19 октября 2008 года.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук