Ліквідацію наслідків витоку нафти на нафтопроводі "Дружба" завершать сьогодні
9 квітня аварійно-ремонтна бригада філії магістрального нафтопроводу "Дружба" проводила роботи з ліквідації наслідків витоку нафти в результаті несанкціонованої врізки в нафтопровід біля сел. Гніздичів Жидачівського району.
Як повідомили ZAXID.NET в управлінні з питань надзвичайних ситуацій Львівської ОДА, загалом з місця витоку відкачано 7 куб. м емульсії та 1600 л нафти, повністю знято та вивезено з забрудненої території верхній шар ґрунту площею 200 м. кв.
Завершити усі роботи з ліквідації наслідків розливу нафти планують сьогодні, 10 квітня. Загрози потрапляння нафти в меліоративні канали, струмки та річку Стрий немає.
Нагадаємо, 7 квітня на ділянці Броди - Держкордон 119 км біля смт. Гніздичів виявили сліди витоку нафтопродукту.