Лише 20% переселенців змогли знайти роботу через державні центри зайнятості

Лише 40 тисяч осіб, тобто 20% від загальної кількості внутрішньопереміщенних осіб, змогли отримати допомогу у працевлаштуванні від Державної служби зайнятості. Про це 8 липня під час засідання уряду поінформував міністр соціальної політики Павло Розенко, повідомили у прес-службі уряду.

«Чому виникають такі проблеми? Є ціла низка законодавчих бар’єрів, не всі можуть стати на облік. Йдеться не лише про отримання допомоги по безробіттю, а й про перенавчання, перекваліфікацію. Лише 20% внутрішньопереміщенних осіб зміг допомогти Центр зайнятості», — зазначив Розенко.

Міністр представив програму, відповідно до якої процедуру реєстрації переселенців в центрах зайнятості можна спростити.

«Ми сьогодні пропонуємо затвердити два документи, внесення змін до порядку реєстрації при реєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу та затвердження основних напрямків вирішення проблем зайнятості внутрішньо переміщених осіб .... Під цей документ вже передбачено сьогодні у Фонді соціального страхування на випадок безробіття виділення 21 млн грн до кінця цього року для того, щоб надавати якісні послуги внутрішньо переміщеним особам. Це нова програма, нове фінансування, і ми, таким чином, крім виплат по безробіттю будемо надавати внутрішньо переміщеним особам більш якісні соціальні послуги з підвищення їх кваліфікації, перенавчання і пошуку нових робочих місць», —  заявив Розенко.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук