Литовсько-польсько-українська бригада бере участь у військових навчаннях НАТО у Польщі

СвітЮлія Поліковська, 7 червня 20161790
Литовсько-польсько-українська бригада бере участь у військових навчаннях НАТО у Польщі

На полігоні Нова Деба в Польщі стартували перші польові навчання литовсько-польсько-української бригади, під час яких будуть відпрацьовані сценарії операцій зі стабілізації. Вишкіл відбувається у межах військових навчань НАТО «Anakonda-16» і триватиме до 17 червня. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

За його словами командира ЛитПолУкрбриг генерала Адама Йокса, «Анаконда» відкриває широкі можливості для поглиблення співпраці між країнами-партнерами, дозволяє підвищити рівень підготовки і зміцнити взаєморозуміння між військовослужбовцями.

«Анаконда-2016 дає управлінню бригади та підрозділів можливість підтвердити сумісність, а також налагодити співпрацю з наявними і потенційними партнерами», - зазначив Йокс.

Зокрема, український взвод 80-ї окремої десантно-штурмової бригади увійшов до складу польського батальйону.

«Під час виконання навчальних завдань буде перевірено застосування багатонаціональних підрозділів на тактичному рівні», - додали у Міноборони.

Загалом у навчаннях «Anakonda-16» візьме участь рекордна кількість держав і військовослужбовців. У маневрах будуть задіяні 31 тис. солдатів з 24 країн, у тому числі 12 тис. з Польщі, 10 тис. з США, близько тисячі з Великобританії. До участі в навчаннях залучать 3 тис. одиниць військової техніки, в тому числі танки і бронетранспортери, більше сотні літаків і вертольотів, а також 12 кораблів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук