Лицемірна арифметика

БлогиРоман Кізима , 12 квітня 2017 544
Роман Кізима
Голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики Львівської обласної ради; партія «Самопоміч»

5 квітня 2017 року відбулася ганебна подія для місцевих рад усіх рівнів…

Відбулася позачергова (!) сесія Львівської обласної ради, результатом якої стало голосування щодо звільнення першого заступника голови ради – Парасковії Дворянин. Подія екстраординарна по цілому ряду причин:

 • Вперше звільнення заступника голови обласної ради було основним питання позачергової сесії;
 • Вперше слухався звіт двох заступників, при чому через 4 (!) місяці після звіту голови облради;
 • Єдиним аргументом проти першого заступника на сесії звучали звинувачення щодо діяльності фракції «Самопоміч», а не власне самої роботи пані Дворянин;
 • При зборі підписів щодо скликання позачергової сесії основним питання ініціатори називали не звіт заступників, а звіт голови ЛОДА щодо виконання бюджету та програм соціально-економічного розвитку. Проте під час засідання ті ж ініціатори перенесли звіти облдержадміністрації на наступну сесію. Це при тому, що Львівщина – остання область, яка ще не заслухала ці звіти за 2016 рік!
 • Одна з найбільших фракцій обласної ради – Батьківщина – заявила про, те, що вони не будуть підтримувати звільнення діючого першого заступника. В кінцевому результаті більшість (від 7 до 8 чоловік) депутатів цієї фракції вчинили з точністю до навпаки. Що легко доводиться математично.
 • Відставка першого заступника відбулася з грубим порушенням процедури розгляду питання. Яскравим підтвердженням цього факту стало відразу голосування за нового першого заступника, але уже за іншою процедурою.
 • «Партнери по судилищу над Параскою Дворянин» настільки не довіряли один одному, що наперед домовилися про певні позначки в бюлетенях для таємного голосування. Кожна фракція мала свій значок, переважно латинська літера, який ставився на бюлетені.

Позначки в бюлетенях у голосуванні за обрання новим першим заступником Андрія Білоуса

Присутність депутатів під час таємного голосування за обрання новим першим заступником Андрія Білоуса

 • Ті ж «партнери» так в обід «святкували» звільнення Параски Дворянин, що частина з них «не дойшла» до залу після обіду. Цим вони зірвали затвердження звіту «свого» заступника – Володимира Гірняка!

Виходячи з перелічених фактів можна говорити про подальшу маргіналізацію більшості Львівської обласної ради. У зв’язку з цим у мене виникає ряд логічних запитань:

 • Що думає голова Львівської ОДА, звіти якого за 2016 рік ніяк не може, або не хоче, затвердити більшість ради, сформована навколо БПП?
 • Що думає голова облради, здобувши піррову перемогу в частині позбавлення себе від принципового, але професійного заступника?
 • Що думає заступник голови ради, після того як його звіт на сесії не затвердили? Чи може варто піти у відставку, про можливість якої у випадку не затвердження звіту він раніше публічно заявляв?
 • Що думає Юлія Володимирівна про свою обласну фракцію, яка відверто підставляє свого лідера публічною брехнею?
 • Що думає Гриценко про своїх однопартійців? Які попри всеукраїнську опозиційність тут на Львівщині основні партнери БПП?
 • Що думають ті депутати, хто голосував за звільнення Параски Дворянин тільки за те, що фракція, членом якої вона є, послідовно і гостро виступає проти «схем» в роботі Львівської обласної ради?
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук