Литва обіцяє кожному мешканцеві 1000 євро за відмову від старого автомобіля

СвітАндрій Стець, 11 квітня 20194490

Міністр навколишнього середовища Литви повідомив, що після затвердження плану скорочення забруднюючих викидів мешканцям за відмову від старого автомобіля можна буде виплачувати тисячу євро в рамках заохочення покупки нового автомобіля. Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на литовське видання Delfi.

«Потрібно допомогти людям відмовитися, і ми вважаємо, що ця мотивуюча цифра повинна бути близько тисячі євро, при відмові від старого автомобіля і придбанні нового», - сказав міністр Кястутіс Мажейка.

У заходах щодо скорочення забруднюючих викидів на таке фінансове заохочення передбачено виділити з держбюджету 30 млн євро. Відповідний проект розглянув на своєму засіданні в середу уряд Литви.

Також, як передбачається, мешканці, які відмовилися від забруднюючих автомобілів зможуть отримати пільги на громадський транспорт. Органам самоврядування, які придбали засоби громадського транспорту, що працюють на природному газі, водні, також буде виділено по 30 млн євро.

Органам самоврядування п'яти найбільших міст і курортів, які запровадили системи, що обмежують рух транспортних засобів, які працюють на дизельному паливі, планують виділити заохочення в розмірі 20 млн євро.

Фінансову допомогу також планується виділити громадянам, які замінять опалювальні дровами печі на теплові насоси або підключаться до систем централізованого опалення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук