ЛКП «Лев» придбає польову кухню для собачого притулку «Милосердя»

Головні новини Львова 10.02Софія Лазуркевич, 10 лютого 2017, 13:44 310 0
дивіться також

ЛКП «Лев» придбає польову кухню для собачого притулку «Милосердя», що у Брюховичах. Після пожежі, яка трапилась неділю, 5 лютого, у притулку згоріла кухня, а волонтери не мають де готувати їжу для тварин.

«Після пожежі, яка виникла в притулку для тварин «Милосердя», вщент згоріла кухня та весь інвентар для приготування їжі. Сьогодні працівники притулку відчувають велику трудність під час приготування їжі для 300 тварин. Тому, з ініціативи міста і нашого ЛКП, було прийнято рішення придбати польову кухню для приготування їжі тваринам», - розповіла директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак, передає прес-служба Львівської міської ради.

За її словами, ЛКП уже провело перемовини з київською фірмою «Viva-Avant» щодо придбання такої кухні. Її вартість разом з доставкою становитиме приблизно 45 тис. грн.

«Зараз очікуємо на рахунок та угоду. З часу оплати передбачено 5-7 днів для доставки. Хочемо максимально швидко все полагодити, щоб вже наприкінці наступного тижня кухня була в притулку», - додала Оксана Кошак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук