ЛНР контролює території, на яких проживає майже 65% населення Луганщини

Станом на сьогодні під контролем так званої «Луганської народної республіки» (ЛНР) перебуває 64,4% від усього населення Луганської області.

Про це йдеться в заяві голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля, розміщеній на його сайті.

За його словами, 26,1% населення області перебуває на території, що контролюється українським урядом, ще 9,5% — на території, що частково контролюється українським урядом.

Підконтрольна Україні територія Луганщини перевищує територію ЛНР, однак бойовики утримують під контролем великі міста області — Луганськ (повністю крім м.Щастя, яке входить до Луганської міськради, але фактично знаходиться під контролем України), Краснодон, Лутугіно, Перевальськ, Алчевськ, Антрацит, Брянка, Кіровськ, Красний Луч, Первомайськ, Ровеньки, Свердловка, Стаханів. Крім того, ЛНР контролює Антрацитівський, Перевальський, Слов’яносербський райони і частково Попаснянський район.

Станом на 1 вересня цього року все населення Луганщини  становить приблизно 2 млн 225 тис. осіб, однак, як зауважив Москаль, точні дані навести неможливо з огляду на значну міграцію з території, підконтрольній ЛНР.

Відтак Луганська ОДА звертається до мешканців України та іноземних гостей із проханням утриматися від поїздок на ці території, оскільки гарантувати безпеку громадян там неможливо. На території ЛНР немає єдиного центру управління, вона поділена на сфери впливу розрізнених бойових формувань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук