ЛОДА зобов’язали відмовитись від закупівлі зошитів з «Революцієї гідності»

Антимонопольний комітет 26 листопада зобов’язав Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації відмінити закупівлю зошитів

Про це повідомляється на сайті АМКУ, інформують «Наші гроші».

Планували купити зошити учнівські в клітинку на 24 і 36 аркушів, з обкладинкою, присвяченою «Революції гідності», а також зошити у лінійку на 24 аркуші з обкладинкою, присвяченою 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка. Усього замовляли 379 500 зошитів. Тендер оголосили в серпні цього року. Очікувана вартість закупівлі сягала 750 тис. грн.

Скаргу в АМКУ подала фірма «НВП Поліграфсервіс». Як свідчить протокол торгів, її пропозиція була найдешевшою. Однак замовник її відхилив, вказавши, що в учасника відсутній гарантійний лист щодо безкоштовної доставки, замість того подано оборотно-сальдову відомість, також відсутня довідка кваліфікації працівників.

У жовтні було прийнято пропозицію «Індагро Груп» на 619 тис грн. Відомо, що вартість відхиленої пропозиції «НВП Поліграфсервіс» становила майже 452 тис грн.

У своїй скарзі «НВП Поліграфсервіс» клопотало про скасування рішень про акцепт, а також відхилення її пропозиції.
АМКУ з’ясував, що «НВП Поліграфсервіс» справді не підтвердив безкоштовність доставки товару і відхилення було правомірним.

Водночас комітет встановив невідповідність пропозицій «Бі Ту Бі Експрес», «Компанія Кит» та «Індагро Груп». У складі пропозицій не було зразків товару, натомість, повідомлялося, що вони будуть надані окремо. Проте тендерна документація замовника передбачала подачу їх у складі пропозиції. Таким чином замовник мав скасувати закупівлю у зв’язку з відхиленням всіх пропозицій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук