Лукашенко перед президентськими виборами відправив у відставку уряд Білорусі

Лукашенко пояснив відставку уряду перед виборами політичною традицією

СвітВолодимир Пиріг, 3 червня9700

Президент Білорусі Олександр Лукашенко в середу, 3 червня, підписав указ про відставку уряду, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна» з посиланням на державний телеканал «Білорусь 1».

У середу Лукашенко провів нараду, на якій було розглянуто пропозиції щодо нового складу Кабінету міністрів, на якій пообіцяв, що революційних перестановок в уряді не буде.

25 травня Лукашенко оголосив про плани сформувати новий склад уряду країни до президентських виборів, які відбудуться 9 серпня цього року.

Раніше Лукашенко пояснював, що «ми завжди після реєстрації чинного президента кандидатом у президенти оголошували новий склад уряду до виборів». За його словами, такий прийом використовується для підвищення довіри виборців: «Ато що? Вибори відбулись, люди за тебе проголосували ... А ти може родичів, може улюблених, може рідних і інших до цього уряду тягнеш».

Нинішній склад уряду діяв з 18 серпня 2018 року на чолі з прем'єр-міністром Сергієм Румасом після того, як Лукашенко відправив у відставку кабінет Андрія Кобякова під приводом безгосподарності при реалізації заходів з розвитку Оршанського району.

4 червня новим прем'єр-міністром Лукашенко призначив Романа Головченка, який раніше займав пост голови Державного військово-промислового комітету. Його першим заступником призначили Миколу Снопкова, колишнього посла Білорусі в Китаї.

Лукашенко перебуває на посаді президента Білорусі з 20 липня 1994 року. Він також є кандидатом у президенти Білорусі на президентських виборах, які відбудуться 9 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук