Лукашенко пропонує модернізувати український АПК спільними підприємствами

18 червня 20137251
Олександр Лукашенко

Білорусь готова допомогти Україні в реалізації масштабної програми модернізації сільського господарства. Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко під час розширених українсько-білоруських переговорів за участю президента Віктора Януковича у Києві у вівторок.

"Ми готові також створювати спільні підприємства разом з вами, щоб модернізація сільського господарства йшла на основі сучасної техніки", - сказав президент Білорусі.

Лукашенко підкреслив, що мова йде про важку серйозну роботу, яку, тим не менш, необхідно робити.

Говорячи про двосторонні відносини України та Білорусі, він зазначив, що для їх розвитку вже багато зроблено.

"Ми вже з вами чимало домоглися, очевидно, в нашій співпраці", - сказав Лукашенко, нагадавши при цьому, що в 2012 році товарообіг між двома країнами склав $8 млрд. "Це дуже хороший обсяг", - підкреслив він.

У свою чергу Янукович, як повідомляє його прес-служба, наголосив, що Україна і Білорусь повинні активізувати двосторонні відносини.

«Той значний потенціал, який є між нашими країнами, - ми вважаємо, що він використовується не повною мірою. Є резерви, і, маючи такі добрі відносини, звичайно, ми повинні мати і перспективу вирішення цих питань», - сказав Янукович.

Зокрема, за його словами, йдеться про розвиток транспортних можливостей двох держав, транспортування нафти, військово-технічне та міжрегіональне прикордонне співробітництво, розвиток агропромислового комплексу, сільгоспмашинобудування.

Нагадаємо, Лукашенко вперше за три роки відвідує Україну з офіційним візитом. У Київ президент Білорусі прибув зі своїм сином 9-річним Миколаєм.

Попередній голова Львівської ОДА Михайло Костюк на відкритті ХІІ Економічного форуму у Львові сказав, що вітчизняний агропромисловий бізнес відчуває дефіцит інвестицій, інноваційних технологій та кваліфікованих кадрів.

Як повідомлялось, у 2011 році Львівщина займала 14 місце серед областей України як за обсягами виробництва в АПК, так і за його темпами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук