Лутковська стала омбудсменом під вигуки «Ганьба»

Марта Кривецька, 27 квітня 20129433
Валерія Лутковська

Новий Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська зачитала сьогодні на засідання парламенту присягу омбудсмена.

Присягу вона зачитувала поза межами трибуни, оскільки її заблокували опозиціонери і скандували «Ганьба».

Після цього було проголосовано за постанову про звільнення Ніни Карпачової з цієї посади. Додамо, Карпачова працювала на посаді омбудсмена 14 років.

Як інформував ZAXID.NET, 24 квітня Валерія Лутковська була обрана Уповноваженим з прав людини Верховної ради. Її кандидатуру у ході таємного голосування підтримали 252 народних депутатів.

Під час оголошення результатів голосування трибуна Ради була заблокована опозицією, то ж Шершун оголошував результати зі свого місця. Опозиція скандувала «Ганьба!».

Нагадаємо, Лутковська була єдиним кандидатом на посаду омбудсмена. Опозиція не висувала свою кандидатуру на цю посаду.

Лутковська до цього обіймала посаду уповноваженого Кабінету міністрів у справах Європейського суду з прав людини з 25 січня 2011 року.

Крім цього, з вересня 2003 до грудня 2005 вона займала посаду заступника міністра юстиції, уповноваженого у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини Мін'юсту.

Із грудня 2005 до листопада 2006 вона була заступником директора з питань судового захисту юридичної фірми "Лавринович і Партнери".

Лутковська з листопада 2006 по січень 2011 була заступником міністра юстиції.

Нагадаємо також, що 15 березня Верховна Рада не змогла обрати нового Уповноваженого з прав людини. Кандидатуру Валерії Лутковської під час таємного голосування підтримали 212 народних депутатів з 226 необхідних. За Євгена Захарова проголосували 134 народні обранці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук