Луценко назвав імена своїх заступників та інших членів своєї команди

Луценко назвав імена своїх заступників та інших членів своєї команди
Юрій Луценко запропонував своїм заступникам звільнитись і набирає нову команду

Першим заступником генпрокурора Юрія Луценка став адвокат Дмитро Сторожук, який нині є народним депутатом.

«Стосовно Сторожука – це рішення моє. Я вважаю, що сюди мають прийти нові люди», – сказав генпрокурор на прес-конференції в понеділок, 30 травня, передає «Українська правда».

«В його підпорядкуванні знаходиться департамент нагляду за додержанням законності в силових структурах України, який очолив за моїм наказом генерал-полковник Володимир Бедриківський», – повідомив Луценко.

Крім того, він представив свою команду, з якою планує реформувати систему прокуратури. Так, заступником генпрокурора, до компетенції якого входитиме міжнародна співпраця і представництво інтересів держави в судах, став Євген Єнін.

«35 років, три вищі освіти, володіє трьома іноземними мовами, працював на оперативних посадах в управлінні розвідки СБУ та служби зовнішньої розвідки, зараз до останнього дня працював радником посольства України в Італії», – зазначив Луценко.

Ще одним заступником генерального прокурора, основним завданням якого буде проведення реформи ГПУ, стане Валентина Теличенко.

«Її завдання – проведення нових конкурсів у місцеві прокуратури… реформа Академії прокуратури за західними стандартами, введення західних стандартів статистики та оновлення українського законодавства», – зазначив генпрокурор. Нагадаємо, Теличенко захищала Луценка в суді під час його переслідування режимом Януковича.

Генпрокурор зазначив, що найголовніше завдання його команди — очищення системи прокуратури.

Крім того, департамент внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури очолив Петро Шкутяк.

«Внутрішня безпека – призначений Петро Шкутяк, який буде керівником робочої групи внутрішньої безпеки (Генеральної прокуратури) України з перевірки прокурорів у центрі й на місцях», – сказав він.

«Петро Шкутяк, 35 років, пройшов (шлях) від помічника майстра, був головою Долинської райдержадміністрації, брав участь у мовному майдані, у великому Майдані, добровольцем Майдану пішов на фронт, був важко поранений під Луганським аеропортом у селищі Георгіївка, має 5 дітей», – зазначив генпрокурор.

Луценко подякував Шкутяку за те, що він «погодився очолити робочу групу з перевірки доброчесності прокурорів».

«Питання достатньо просте: є декларація прокурора – всі вони їх здали разом із членами сімей, це близько тисячі осіб… якщо арифметика (з витратами) не буде сходитися, вони будуть звільнені наказом генпрокурор за порушення кодексу етики прокурорів», – заявив він.

«Ця велика чистка буде відбуватися під керівництвом людини молодої, яка пройшла фронт і точно не візьме жодного хабара — я знаю Петра достатньо довго, і його батька також. Тому впевнений, що саме ця людина має символізувати прихід нових порядків у Генеральну прокуратуру», – сказав Луценко.

Нагадаємо, що Юрій Луценко став генпрокурором 12 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук