Луценко: У Верховній Раді VIII скликання буде працювати 25 комітетів

СуспільствоРоман Ганкевич, 20 листопада 2014720

Представник «Блоку Петра Порошенко» (БПП) в робочій групі з підготовки пропозицій щодо організації та проведення пленарних засідань першої сесії парламенту Юрій Луценко заявив, що у Верховній Раді VIII скликання працюватимуть 25 комітетів.

Таке компромісне рішення було прийнято робочою підгрупою партій новообраного парламенту в четвер 20 листопада, пише «Інтерфакс-Україна».

«Це було компромісне рішення всіх політичних партій, представлених в новому парламенті», - цитує політика прес-служба БПП в четвер.

За словами Луценка, якщо раніше в парламенті діяли 30 таких комітетів, то «після обґрунтованого аналізу і ряду пропозицій було прийнято рішення об'єднати ряд комітетів зі схожими функціями».

Як повідомив представник БПП, було прийнято рішення про об'єднання Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією з Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Також об'єднають Комітет з питань верховенства права та правосуддя з Комітетом з питань правової політики.

Об'єднанню підлягають Комітет з інформатизації та інформаційних технологій та Комітет з питань транспорту і зв'язку.

Комітет з питань економічної політики буде об'єднаний із Спеціальною контрольною комісією парламенту з питань приватизації.

Комітет з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики об'єднають з Комітетом з питань промислової та інвестиційної політики.

«У назві Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму ми прибрали «туризм», а Комітет з питань соціальної політики та праці займатиметься також і питаннями пенсіонерів. Зате Комітет у справах ветеранів та інвалідів набуває більш сучасного значення у зв'язку з подіями на сході України», - зазначив Юрій Луценко.

Політик також зазначив, що представники «Опозиційного блоку» пропонували створити новий комітет з питань Криму і Донбасу, однак спільним рішенням більшості членів робочої підгрупи було відмовити в такій пропозиції, оскільки цими питаннями займатиметься Комітет з питань національної безпеки і оборони.

Згодом представник партії «Батьківщина» Сергій Соболєв підтвердив дану інформацію, уточнивши, що кількість комітетів скорочується «за рахунок укрупнення та чіткого розмежування ведення комітетів».

За його словами, детальне розмежування планується винести на засідання, яке відбудеться наступного понеділка.

«Сьогодні прийняті рішення щодо об'єднання тих комітетів, які займалися відповідно правовою політикою і судочинством (тепер це буде єдиний комітет), промисловою і регуляторною політикою. Два комітети, які займалися веденням боротьби з організованою злочинністю і правоохоронною діяльністю, фактично, будуть єдиним комітетом», - пояснив Соболєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук