Луценко закликав львівських прокурорів писати заяви про відставку

СуспільствоІрина Ващишин, 16 червня 201655424

Прокурорів Львівщини, які відчувають за собою огріхи, генпрокурор України Юрій Луценко закликав писати заяви на звільнення. Про це він заявив сьогодні, 16 червня, під час представлення у Львові нового прокурора області.

Зокрема, заяву про відставку генпрокурор очікує від першого заступника прокурора Львівщини Мирона Тиховського, будинок якого нещодавно обстріляли з гранатомета.

«Я хотів би, щоб усі, хто зараз є у цьому залі, працівники прокуратури Львівської області, не чекали пострілів з гранатомета, щоб я дізнався, що теща-селянка збудувала триповерховий будинок. Шановні колеги, будь ласка, краще пишіть заяви зразу», – наголосив Юрій Луценко.

«Це не значить, що ви всі тут – кримінальні елементи. Боже збав! Це означає, що тут будуть працювати тільки ті, хто готовий працювати за цю зарплату і за цими порядками», – додав генпрокурор.

Назвав Юрій Луценко і зарплати працівників прокуратури. «У місцевих прокуратурах від 14 до 17 тис. грн отримує на руки керівник, перший заступник – 12-17 тис. грн, старший слідчий – 7-10 тис. грн. Принагідно повідомлю, що генеральний прокурор, я ще, правда, не отримував на руки, але маю отримати 32 тис. грн», – розповів генпрокурор.

Відтак він додав: «Кого не влаштовує така зарплата і такі вимоги – просто давайте розійдемося. Але я не буду терпіти прокурора, якому мама-суддя дарує Audi A6, бо це ставить під сумнів чесність прокурора».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук