Lviv Fashion Week оголосив освітню програму

КультураК.С., 19 березня 20193290
Isagus Tausch говоритиме про екологію та свідоме споживання

Покази та презентації нових колекцій українських та європейських дизайнерів в рамках Lviv Fashion Week цього року, уже традиційно, доповнить освітня програма. Цього сезону вона називатиметься Fashion Talks та пройде у Design House (вул. Погулянка, 5) 21-24 березня. Вхід на усі лекції буде безкоштовним за попередньої реєстрації.

21 березня, четвер

15:00 - «Як стати fashion-фотографом». Лекція Єжи Гавела, голови Краківської школи мистецтв та дизайну (Krakowskie Szkoły Artystyczne).

17:00 - «Планета-Екологія-Мода». Лекція Isagus Tausch, дизайнерки еко-бренду Isagus Extroversions. Нагадаємо, що саме з показу цього модного бренду розпочнеться 20 березня і Lviv Fashion Weек, і «Французька весна».

19:00 - «Брендинг для fashion-індустрії». Лекція Ореста Загорського, аккаунт-директора Vitamin Branding Agency.

22 березня, п’ятниця

19:00 - «Як Instagram змінив fashion-індустрію. Хто диктує моду?». Лекція Ніки Гук, стилістки, засновниці Selfish School.

20:15 - «Цифрові технології у fashion-освіті». Онлайн вебінар Анжели Ангел, засновниці інформаційної платформи «Зворотній бік моди».

23 березня, субота

12:00 - «Маркетинг в fashion-індустрії. Brand promotion». Лекція Анастасії Левінської, власниці рекламного агентства Levin group.

13:30 - «Розвиток свідомих брендів в Україні. Свідоме споживання». Лекція Олесі Вершигори, власниці бренду AVOSKA.

24 березня, неділя

12:00 - «Альтернативна освіта fashion-фотографії». Лекція Юрія Калічака, fashion-фотографа, який знімає для Harper's Bazaar та L’Officiel.

13:30 - «Бізнес у житті творчої людини. Стратегічне планування для дизайнерів». Лекція Любові Чернікової, дизайнерки, власниці бренду Chernikova.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук