Львів отримав гуманітарну допомогу від українців Штутгарта на 120 тис. грн

СуспільствоГанна Власюк, 19 лютого 20154240

Центр волонтерства Народної самооборони Львівщини отримав гуманітарну допомогу зі Штутгарта на суму 4 тис. євро. Серед переданих речей - одяг для дітей та дорослих, постіль, ковдри, інвалідний візок та милиці.

Допомогу отримають сім'ї учасників бойових дій, соціально незахищені сім'ї та сім'ї переселенців зі сходу України, розповів ZAXID.NET активіст та волонтер, адміністратор Facebook-груп «Українці в Штутгарті» та «Українці в Німеччині» Роман Колодій.

Українці Штутгарта вже не вперше відправляють допомогу до Львова. Від початку бойових дій на сході країни, вони раз або двічі на місяць надсилають речі військовим - переважно спорядження: форму, берці, термобілизну.

На Різдво вони відправили до Львова більше ста адресних подарунків для дітей сімей воїнів АТО та із соціально незахищених сімей.
Також, спільно з українцями Австрії, була відправлена фура лікарняних ліжок у львівський військовий шпиталь.

Цього ж разу допомога була виключно гуманітарною.

«Оскільки Штутгарт близько до Швейцарії то, щоб оптимізувати витрати на транспортування, об'єднались з українцями з Швейцарії. Тобто це була німецько-швейцарська гуманітарна допомога», - наголосив Колодій.

Допомогу збирали близько двох місяців, а транспорт організувала Народна Самооборона Львівщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук