Львів отримає 11 млн євро на трамвай до Сихова

Марта Кривецька, 24 травня 201221170
Львів отримає 11 млн євро на трамвай до Сихова
фото ZAXID.NET
Трамвай

Депутати Львівської міської ради дозволили ЛКП «Львівавтодор» укласти кредитний договір з Європейським банком реконструкції та розвитку на інвестицію у продовження трамвайного маршруту №4 на Сихів. Розмір інвестиції – 6 млн євро.

Дата погашення кредиту – 12 березня 2019 року. База відсоткової ставки розраховуватиметься на основі міжбанківської ставки Єврозони (Euribor), маржа – 5,5%. Погашення кредиту здійснюватиметься за кошти ЛКП «Львівавтодор».

Також депутати дозволили укласти договір гранту з ЄБРР на інвестицію в трамвай на Сихів. ЛКП «Львівавтодор» укладе договір на отримання гранту розміром 5 млн євро від Міністерства навколишнього середовища Німеччини. Інвестицію буде скеровано на будівництво колії і лінії електропостачання, проектування доріг, управління дорожнім рухом тощо.

Крім того, депутати надали місцеві гарантії за кредитним договором з ЄБРР. Згідно з ухвалою, між ЮБРР та міськрадою буде укладено договір гарантії, яким міська рада зобов’язується повністю сплатити всі суми за умовами кредитного договору.

Як інформував ZAXID.NET, німецький уряд та Європейський банк готові фінансово підтримати реалізацію у Львові проекту «Трамвай на Сихів». «Це – дуже важливий проект для нас», – заявив 23 січня під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий. Вони готові надати позику на 10 років.

Раніше мер також зазначав, що трамвай на Сихів можна продовжити за рік.

Крім того, у місті планується будівництво трамвайної колії на вул. Вернадського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук