Львів відрізняється від інших міст своїм системним розвитком, – депутат із Луцька

Депутат «Об’єднання «Самопоміч» у Луцькій міській раді Юлія Вусенко та кримськотатарський перекладач Ельдар Канатаєв у програмі «Відверта розмова»

Суспільство5 листопада 2015, 23:22 766 1

Від інших українських міст Львів відрізняється своїм системним розвитком. Про це в ефірі Телеканалу 24 заявила депутат «Об’єднання «Самопоміч» у Луцькій міській раді, викладач Юлія Вусенко.

«Наприклад, Луцьку, звідки я приїхала, дуже бракує системності, якщо порівнювати його зі Львовом. Я бачила ваше місто у різні періоди розвитку міської команди, і останній період розвитку міста характеризується системністю змін, які відбуваються у певних напрямках і їх дуже легко простежити. Зокрема, це і туризм, і розвиток підприємництва, ну і ІТ, звичайно. У нас Люди з ІТ-кластеру говорять про Львів неоднозначно, у них є відверті заздрощі. Тому, що велика кількість людей, які пов’язані з цією сферою масово виїжджають до Львова, очевидно тут кращі умови, – зазначила Юлія Вусенко. – Я не знаю жодної людини у Луцьку, яка говорила би про Львів без посмішки і без приємних спогадів. Серед моїх знайомих вже стало гарною традицією на шкільні канікули приїжджати з дітками до Львова».

На думку ж кримського татарина, перекладача за фахом, Ельдара Канатаєва, який декілька років проживав за кордом, а останніх півтора роки мешкає у Львові, в місті Лева є особлива культура.

«Львівська культура – це от відчувати себе львів’янином. Бути частиною культурного міста. Це трохи інакше. Бути частиною культурної столиці України і нести певну відповідальність, безумовно», – переконаний Ельдар Канатаєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук