Львів визнали найдружнішим містом до велосипедистів

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала найбільш велосипедні міста країни і створила ТОП-4 українських міст, де велорух розвивається за європейським прикладом. Найдружнішим містом до велосипедистів в Україні експерти назвали Львів.

Саме рівень розвитку велоінфраструктури і популяризація цього виду транспорту, дозволив Львову стати лідером серед усіх міст України, інформує «УП. Життя».

В асоціації наголошують, що Львів має понад 30 км велошляхів, серед яких відокремлені велодоріжки, велосмуги і навіть велосипедна контр-смуга. Наразі місто є «флагманом» велосипедної інфраструктури України та майданчиком для експериментів, яке впроваджує європейські стандарти у межах неповоротких державних будівельних норм України, наголошують експерти.

Львів спільно з німцями розробив та пролобіював план розвитку веломережі міста, що поетапно впроваджується до 2019 року. Однак, я наголошують в Асоціації велосипедистів Києва, Львів дещо відстає у виконанні своїх планів: до кінця 2013 мали збудувати уже 120 км велошляхів, але через проблеми з фінансуванням реалізацію усіх 120 відклали.

Другу сходинку у рейтингу посіла Вінниця, третє – Київ і четверте – Донецьк.

Додамо, що за результатами соціологічного опитування студентів громадської ініціативи «Центр соціальних інновацій», більше половини львівських студентів – 57,1% – вважають велосипед недостатньо безпечним видом транспорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук