Львівгаз вбиває!

Відкрите звернення до представників громадськості та ЗМІ

БлогиВлад Якушев , 11 березня 2015 691
Влад Якушев
Головний редактор журналу Кримінальне чтиво.Захід"

Інші блоги автора

Шановні львів’яни, та мешканці Львівської області, життя та здоров’я Вас, та ваших близьких знаходиться під загрозою. Кожного дня, у побуті,  ви користуєтесь природнім газом, за постачання якого в ваші осель є ПАТ «Львівгаз».

Кожного тижня у львові та області трапляються випадки отруєння чадним газом, та вибухи.   Львівська область є лідером за кількістю смертельних випадків, в наслідок нещасних випадків, пов’язаних з газом. У період з 2012 по 2013 роки через аварії, пов’язані з газом, загинуло 17 людей. У 2014 році Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА, оприлюднив наступні дані: у області від отруєнь чадним газом постраждало 82 особи, з них 26 – діти! 6 осіб загинуло.

Вже у 2015 році у пресі з’явились наступні повідомлення:

13.02.15 на вул. Клепарівській отруїлись чадним газом 2 літніх львів’ян;

09.02.15 на вул. Героїв Майдану вчадів 22-річний львів’янин;

02.02.15 на вул. Архіпенка отруїлись чадним газом четверо осіб;

28.01.15 на Львівщині вчаділо 4 осіб – серед них дитина!

26.01.15 чадним газом отруїлась 7-річна дитина. Дівчинка у реанімації;

19.01.15 за добу  чадним газом у Львові отруїлись 7 людей;

15.01.15 на вул. Ковалевій 15-річний хлопчик отруївся чадним газом;

15.01.15 у Бориславі двоє дітей отруїлись чадним газом;

12.01.15 троє львів’ян отруїлись чадним газом – серед них дитина.

3 березня 2015 року, журналісти, представники трудового колективу ПАТ «Львівгаз», та громадські активісти, скликали прес-конференцію, під час якої розповіли про загрози, на які наражаються споживачі газу, та викрили зловживання керівників ПАТ «Львівгаз» на більше ніж 200 млн. грн. В цей же день, у селі під Львовом, вибухнув будинок. На наступний день – 4 березня, у Львові отруїлось чадним газом 4 особи, серед них дитина.

5 березня голова ПАТ «Львівгаз» Володимир Зленко скликав прес-конференцію, на якій заявив, що ні в чому не винний. На його думку за два роки не було жодного нещасного випадку з вини «Львівгазу»! Він вважає, що більшість випадків записані на рахунок чадного газу помилково і являються харчовими отруєннями. Цинічності цієї особи немає меж. Прес-конференцію голова ПАТ «Львівгаз» розпочав з хвилини мовчання за гірняками, які загинули у шахту «Засядько». Йому варто було відразу вшанувати пам’ять користувачів, загиблих у наслідок користування послугами «Львівгазу».     

Хтось з Вас пам’ятає, щоб газові труби у ваших будинках міняли на нові? Коли слюсар «Львівгазу» оглядав ваші газові прилади останній раз?

Так не може більше продовжуватись, тому ми звертаємося до громадськості з закликом: 13 березня о 15:30 відбудеться пікетування львівської облради та облдержадміністрації з вимогою створити комісію, яка б розслідувала всі факти загибелі людей в наслідок вищезгаданих аварій, а також з розслідування крадіжок та зловживань посадових осіб ПАТ «Львівгаз». Ціна на газ для населення підраховується з врахуванням витрат облгазів, а їх керівники дозволяють собі купувати машини за сотні тисяч гривень, проводити сумнівні фінансові махінації на сотні мільйонів гривень. Натомість, якщо б вони працювали чесно, ціна на газ для нас з вами могла б бути в рази меншою!!!  

До складу комісій мають увійти представники обласної та міської влади, працівники прокуратури та міліції, журналісти, та громадські активісти.

Окремо звертаємося до представників ЗМІ:

Ми розуміємо, що в багатьох львівських ЗМІ з ПАТ «Львівгаз» підписані контракти на висвітлення певної інформації, і публікація матеріалів, які можуть зашкодити репутації керівників ПАТ «Львівгаз» можуть потягнути за собою припинення ваших домовленостей, але зараз мова іде про вашу безпеку, безпеку ваших сімей. Ви так само, як і інші користуєтесь послугами «Львівгазу», та наражаєтесь на небезпеку. Якщо ви промовчите сьогодні, завтра аварія може статись у вашому будинку. Тому не мовчіть – приєднуйтесь до нашої боротьби.

  

Редактор журналу «Кримінальне чтиво.Захід» Влад Якушев

Сотня самооборони «Білі горвати»

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук