«Львівгаз» відмовився лагодити газову трубу в квартирі і відключив від газу весь будинок

В суботу, 15 серпня, в 5-квартирному будинку на вулиці Милій, 37 через аварію на газовій трубі в одній з квартир газопостачання відключили всім мешканцям. 

Як розказав ZAXID.NET мешканець Юрій Гаджій, в цей будинок газ заведено через дві труби, одна з яких проходить через його квартиру. Саме на цій трубі в суботу стався витік газу. Мешканці звернулися до служби «Львівгазу». 

«Приїхала аварійна служба глянули на магістральну трубу в квартирі, поматюкались, спитали хто буде платити, поміряли витік газу та перекрили газ в цілому будинку. Протоколу чи акту про відключення газу в будинок не склали», - каже Юрій Гаджій.

За словами чоловіка, у «Львівгазі» йому порадили «домовлятися з майстрами» та скерували до ЛКП «Затишне».

Головний інженер ЛКП «Затишне» пояснює ситуацію так: проблема з ремонтом газової труби виникла через те, що її треба міняти повністю, в тому числі ту частину, яка вбудована у стіну. Юрій Гаджій також наполягає на тому, щоб винести газові труби на фасад будинку. «Львівгаз» не може забезпечити подібні роботи, в тому числі й ремонт у квартирах після заміни вмурованих у стіни труб. Тому їх будуть робити спільно з ЛКП «Затишне».

У «Львівгазі» підтвердили, що оскільки газова мережа будинку є власністю ЛКП, їхньою заміною вони займатись не можуть - лише обслуговуванням. Тому провести цей ремонт «Львівгаз» зможе лише за умови, якщо ЛКП «Затишне» його профінансує. 

Також у прес-службі «Львівгазу» звернули увагу на те, що експлуатаційна бригада була готова заварити трубу, де стався витік газу, ще в понеділок. Але Юрій Гаджій відмовлявся надати доступ до своєї квартири, наполягаючи на повній заміні газопроводу в будинку. Причиною ж відключення всього будинку, а не лише тієї частини газопроводу, яка потребувала ремонту, назвали відсутність технічної можливості це зробити.

Як повідомили ZAXID.NET у ЛКП «Затишне», ремонтні роботи мають розпочатись найближчим часом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук