Львів’яни заборгували "Львівводоканалу" понад 80 млн грн
"Львівводоканал" закликає львів’ян заплатити за воду. Мешканці заборгували ЛМКП "Львівводоканал" за спожиті послуги понад 80 мільйонів гривень. Рівень щомісячної оплати не перевищує 70-80%. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі ЛМР.
Аби активізувати мешканців вчасно оплачувати за воду, "Львівводоканал" розробив спеціальні листівки. Листівки розклеюють на під’їздах будинків, у комунальних підприємствах та інформаційних щитах. Єдиний спосіб вчасно та якісно отримувати воду у помешканнях - регулярно за неї оплачувати. Адже підприємство мусить щомісяця оплатити за електроенергію, яка становить 50% у вартості води.
"Водопостачання є однією з найнеобхідніших потреб для людини. Однак коли постає вибір заплатити за воду або за мобільний телефон чи Інтернет, наші громадяни часто обирають останнє. У листівці вказуємо на те, що вода коштує значно менше, ніж інші товари й послуги, які не є життєво необхідні", - розповів директор ЛМКП "Львівводоканал" Мирослав Заплатинський.