Львівщина готова забезпечувати вояків АТО протезно-ортопедичними виробами

Враховуючи події, які відбуваються на сході України, виникла гостра потреба в наданні кваліфікованої медичної, психологічної допомоги, забезпечення протезно-ортопедичними виробами чоловіків, які беруть участь в антитерористичній операції (військовослужбовці Національної гвардії, прикордонної служби).

Про це йдеться в листі голови Львівської ОДА Ірини Сех до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо реалізації пілотного проекту із забезпечення протезно-ортопедичними виробами військових – учасників АТО.

Зазначено, що пілотний проект передбачає організацію тісної співпраці військово-медичного клінічного центру західного регіону, Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування, реабілітаційних центрів області. Його реалізація дозволить у повному обсязі надавати кваліфіковану медичну допомогу з забезпечення сучасними високофункціональними протезно-ортопедичними виробами.

«З метою надання оперативної допомоги необхідно внести зміни до чинного законодавства в частині забезпечення протезно-ортопедичними виробами та технічними засобами реабілітації для учасників антитерористичної операції до встановлення групи інвалідності», – наголошено в листі до прем’єр-міністра України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук