Львівщина остання в Україні за кількістю зданих в освіті об’єктів, - Цимбалюк

9 лютого 20112952

Львівщина займає останнє місце в Україні за кількістю зданих об’єктів в галузі освіти, - заявив під час засідання Колегії Львівської ОДА 8 лютого голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк.

«Я хотів би, що ми відобразили чітку позицію спаду будівельної галузі. Тобто коли ми говоримо про медицину і про освіту, вперше за багато років в області минулого року було здано в експлуатацію тільки одну школу. Ніколи, підкреслюю, ніколи такого не було. Ми займаємо останнє місце у державі за кількістю здачі об’єктів в галузі освіти», - зазначив Цимбалюк.

Також голова Львівської ОДА наголосив, що не хотів би, аби великим досягненням вважалася здача в експлуатацію 5 амбулаторій в галузі охорони здоров’я, як це було 2010 року.

«Я хотів би, щоб ми вже у п’ятницю (10 лютого – ред.) провели принципову розмову з проблеми погашення заборгованості за заробленим людьми, за боргами по зарплаті. Це тема для окремої розмови, але не треба тішитися – та сума, яка є зафіксована, а це більше 50 мільйонів, це люди заробили. Віддати треба їм. Чому керівники цього не зробили минулого року? Давайте проведемо принципову розмову спільну розмову спільно з керівниками районів і правоохоронними органами», - додав Михайло Цимбалюк.

Як інформував ZAXID.NET , на засіданні Колегії Львівської ОДА 8 лютого начальник головного управління економіки Денис Шмигаль представив підсумки роботи господарського комплексу Львівської області за 2010 рік. Зокрема він поінформував, що за 2010 рік сумарний дохід мешканців області сягнув 59 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук