Львівщина отримає від Світового банку $10 млн на боротьбу із раком

На Львівщині затверджено комплекс заходів, завдяки яким Світовий банк надасть 10 мільйонів доларів для профілактики, ранньої діагностики та підвищення ефективності лікування онкозахворювань.

Про це йдеться у листі тимчасового виконувача обов'язків голови Львівської обласної державної Юрія Турянського Міністру охорони здоров’я Василю Лазоршинцю.

«У рамках співфінансування проекту Світового банку з місцевого бюджету Львівської області рішенням Львівської обласної ради затверджено обласну «Програму боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області до 2016 року» із загальною вартістю 10550,00 тис. грн», – йдеться у листі.

Зокрема, понад 3 мільйони гривень передбачено у 2014 році для Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру. Понад 2 мільйони гривень освоєно, на решту коштів завершено конкурсні торги. У 2015 році на виконання цієї програми передбачено 3 млн. грн.

«За умови такого співфінансування, уже з січня 2015 року в область надходитимуть кошти Світового банку, а це загалом 10 мільйонів доларів. Кошти спрямовуватимуться на профілактику, ранню діагностику та підвищення ефективності лікування онкозахворювань», – зазначив Турянський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук