Львівська IT-компанія Eleks навчатиме дизайнерів вирішувати міські проблеми

Із 10 липня у львівській ІТ-компанії ELEKS розпочнеться безкоштовне навчання дизайнерів на основі реальних міських проблем. Про це 6 липня повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Головною метою такої ініціативи насамперед є організація актуальної безкоштовної освітньої платформи для талановитих дизайнерів та творчих людей, які прагнуть змінити свою кар'єру та працювати у напрямку дизайну високотехнологічних розробок», – йдеться у прес-релізі ELEKS.

Учасників курсу навчатимуть створювати альтернативні варіанти вирішення реальних міських проблем.

«Першим тестовим завданням для кандидатів на навчання був пошук вирішення ситуації зі сміттям у місті. На сьогоднішній день це запитання турбує кожного мешканця і команда компанії ELEKS такими проектами намагається привертати увагу аудиторії міста і спонукати найкращих ентузіастів долучитись до подальшого втілення ідей студентів в життя, щоб на ділі вирішувати проблеми, які стосуються нас всіх», – зазначають у ELEKS.

На першому етапі відбору компанія отримала понад 50 заявок на участь в курсі, який триватиме до 31 серпня.

Як пояснив ZAXID.NET представник ELEKS Сергій Баришнев, йдеться не стільки про навчання, скільки про розвиток практичних навичок. За його словами, зараз у ELEKS є кілька ідей, що допоможуть вирішити сміттєву проблему, тож під час інтернатури ці ідеї спробують розвинути. Трьох найкращих учасників дизайн-інтернатури запросять на роботу в ELEKS.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук