У Львові розробили інтерактивну карту пунктів прийому вторсировини

ІТ-підприємці внесли на мапу вже майже 300 пунктів прийому сміття

У Львові розробили інтерактивну карту пунктів прийому вторсировини
Recycle Map − cоціальний проект для пошуку пунктів прийому вторсировини

Львівська стартап-студія INNVATION розробила безкоштовну інтерактивну карту пунктів прийому вторсировини у місті Recycle Map. Про це ZAXID.NET розповів засновник студії Іван Стародуб.

«Recycle Map − cоціальний проект, створений для сприяння і популяризації сортування та вторинного перероблення відходів. Ми розуміємо, що зараз у Львові складна ситуація зі сміття і вирішили долучитися до її вирішення», - розповів Іван Стародуб.

На сайті можна ознайомитися із переліком матеріалів, які підлягають вторинній переробці, способами їх утилізації та знайти найближчий пунктів прийому вторсировини, використовуючи пошук за адресою та фільтр матеріалів. Карта дає можливість знайти пункти прийому макулатури, скла, шин, люмінісцентних ламп, мобільних телефонів, одягу, органіки, пластика, кришечок та побутової техніки.

«Щоб зібрати інформацію, ми почали працювати з перевізниками сміття. На карті зараз дійсно унікальний контент і ми можемо спокійно казати, що наша карта є найповніша з усіх існуючих, оскільки акумулює інформацію не лише про пункти вторсировини, але й спеціалізовані контейнери, що для окремих категорій є дуже зручно. Для прикладу, ПЕТ-пляшку за гроші здати майже неможливо, та й просто здати її є проблемно, але її можна здати у спеціалізований контейнер», - розповів ZAXID.NET керівник проекту Іван Затварський.

Ідея виникла у команди близько двох місяців тому, але оскільки у місті не було даних про пункти прийому вторсировини, то більшість часу витратили на пошук та перевірку цих місць. Згідно із задумом, люди самі мають доповнювати кількість пунктів, а компанія перевірятиме їхню актуальність.

За словами засновників, сервіс завжди буде безкоштовним , у найближчих планах позначити на карті усі пункти прийому сміття в Україні, а пізніше і у Східній Європі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук