Львівська компанія SoftServe купила польську ІТ-компанію

Львівська компанія SoftServe купила польську ІТ-компанію
фото SoftServe
Штаб-квартири SoftServe розташовані у Львові та у місті Остін (США).

Львівська ІТ-компанія SoftServе оголосила про купівлю польської компанії Coders Center. Угода була підписана 17 січня.

Наразі фінансові умови злиття компаній не розголошуються. Але за оцінкою експертів, яку наводить видання AIN.UA, сума операції може складати 1,5 — 3 млн доларів.

Приватна ІТ-компанія Coders Center, яка була заснована у 2014 році в Польші, спеціалізується на системах управління контентом корпорацій та платформах електронної комерції. За словами представників української компанії, поглинання компанії Coders Center розширить можливості розробки програмного забезпечення, а також зможе збільшити пропозицію сервісів з цифрової трансформації та консалтингу.

Це вже друге розширення української компанії за останній час: раніше вони оголосили про налагодження стратегічного партнерства з компанією ADAM Software, що працює в Бельгії та США.

SoftServe спеціалізується на виробництві програмного забезпечення, наданні послуг з розробки, контролю якості та підтримці інформаційних систем та бізнес-рішень. У компанії працює понад чотири тисячі співробітників. Штаб-квартири SoftServe розташовані у Львові та у місті Остін (США).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук