Львівська мерія надіслала ЄБРР технічні звіти поданих компаній на впровадження е-квитка

СуспільствоІрина Панчишин, 7 червня 2019, 18:10 632 0

До Європейського банку реконструкції та розвитку вже надійшли звіти шести компаній, які раніше подалися на тендер для введення електронного квитка.

У департаменті житлового господарства та інфраструктури перевірили наявність відповідного досвіду, фінансові та технічні можливості і кадровий потенціал у Ridango AS (Естонія), консорціум чеської компанії Mikroelektronika і SoftServe зі Львова, JVCA Onur (Туреччина), Consortium BPC AG (Швейцарія), PPT Excelleng, Almaviva AEP SWARCO, які стали відомі у лютому цього року.

«Ми по кожній з 6-ти компаній це перевірили і зробили свій висновок: хто з них може і відповідає тим вимогам, які були встановлені. Далі визначили, хто може бути пропущеним далі. Кількість не можемо, на жаль, озвучити тому, що вона ще не є фінальною і затвердженою», – прокоментував заступник директора департаменту ЖКГ та інфраструктури Андрій Білий.

За два тижні ЄБРР має затвердити перелік тих компаній, які проходять у другий етап. А за 30 днів вони уже мають надати свої фінансові пропозиції. Ще за місяць банк оголосить фінальні пропозиції. А до кінця літа очікують, що вже буде підписаний контракт із підприємством, яке впроваджуватиме автоматизовану систему оплати проїзду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук