Львівська мерія оголосила конкурс на облаштування площі перед кінотеатром Довженка на Сихові

Львівська мерія оголосила конкурс на облаштування площі перед кінотеатром Довженка на Сихові
Плани реконструювати площу перед кінотеатром ім. Довженка з'явилися ще у 2015 році

Управління архітектури й урбаністики Львівської міськради оголосило всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію облаштування громадського простору біля кінотеатру ім. О. Довженка на Сихові. Як повідомила у середу, 7 березня, прес-служба Львівської міськради, прийом проектів триватиме до 16 квітня, а результати конкурсу визначать за тиждень після цього.

«Основними концептуальними завданнями конкурсу є: 1) запропонувати унікальну та ергономічну, архітектурну, урбаністичну та дизайнерську ідею громадського простору центральної площі скверу перед Культурно-освітнім центром ім. О. Довженка; 2) сформувати центр громадсько-культурного життя, який задовольнятиме потреби сихівської громади в рекреації, розвитку та дозвіллі», – повідомили у львівській мерії.

Автори найкращого проекту отримають 70 тис. грн, а за друге та третє місця передбачені премії у 50 тис. грн та 25 тис. грн відповідно. Реєстрація учасників триватиме до 30 березня.

Зазначимо, оголосити конкурс на облаштування площі перед кінотеатром ім. Довженка планували ще у 2016 році. Наприкінці 2015 року місцеві активісти навіть оприлюднили візуалізацію проекту реконструкції площі, однак конкурс тоді так і не оголосили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук