Львівська мерія пояснила причину нестачі місць у дитячих садочках

СуспільствоОрися Шиян, 14 вересня 20175351
Львівська мерія пояснила причину нестачі місць у дитячих садочках
фото умовне

У львівських дитсадках бракує місць для дітей. У мерії пояснили це тим, що понад дві тисячі місць займають діти шкільного віку, а також ті, що живуть за межами міста, передає прес-служба ЛМР.

За словами директорки департаменту гуманітарної політики ЛМР Галини Слічної, львівські дитсадки відвідують близько тисячі дітей з навколишніх сіл біля Львова.

«Окрім того, ми маємо ще одну доволі гостру проблему. Це є тисяча дітей, яких батьки не віддали до першого класу у цьому навчальному році. Тобто, дітям виповнилося 6 років, але батьки виявили бажання залишити на повторний рік у дошкільних навчальних закладах. Це є 2 тис. дітей, які фактично могли би вивільнити місця для дітей, яким виповнилося 3 роки», ‒ пояснила Галина Слічна.

Міський голова Львова Андрій Садовий запропонував більше працювати з районними радами, з навколишніми селами, щоб вони в себе будували садочки, інвестували кошти в цю сферу.

«Якщо дійсно тисяча дітей не пішли в перший клас, а залишилися в садочках, значить, тисяча дітей не змогли піти в садочки. А що таке тисяча місць в садочках – це треба збудувати 6-7 садочків. Це шалені кошти, ми, на превеликий жаль, не зможемо це передбачити в бюджеті. Ми собі поставили за мету відновити все що є, підтримати приватні садочки і таким чином мінімізувати чергу і дати максимальну можливість батькам працювати, щоб діти були в садочках», ‒ наголосив Андрій Садовий.

З 1 вересня до львівських дитячих садочків прийняли близько 7 тис. дітей. Заявки дітей, які не потрапили до дошкільних навчальних закладів у цьому році, були автоматично перереєстровані на наступний навчальний рік. Для таких дітей у дитсадках відкриють групи короткотривалого перебування.

Нагадаємо, 4 вересня СБУ разом з поліцією провели слідчі дії в управлінні освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Вони перевіряли інформацію про втручання в систему електронної черги з зарахування дітей до дошкільних закладів освіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук