Львівська мерія створила робочу групу для розробки компромісного проекту ухвали по сміттю

У Львівській міській раді створили робочу групу, яка розробить проект ухвали про передачу ЛОДА функцій з управління ТПВ у Львові. Про це під час засідання сесії Львівської міської ради повідомив мер Львова Андрій Садовий. Рішення про створення робочої групи депутати прийняли під час термінової наради у четвер, 29 червня.

«Ми сформували робочу групу, яку очолив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак. У склад робочої групи увійшов: директор департаменту з питань поводження з відходами Іван Рудницький, в.о.директора юридичного департаменту Мирослав Гавриляк, депутат Роман Іванців, депутат Юрій Мельник. Ця робоча група зараз має напрацювати проект ухвали, враховуючи нові обставини і подати на розгляд сесії міської ради остаточний варіант, який ми маємо проголосувати», - сказав Садовий.

Додамо, що сьогодні вранці голова Львівської ОДА Олег Синютка представив головам усіх фракцій Львівської міськради (за винятком «Самопомочі») розроблений в ЛОДА проект ухвали міськради, який факктично позбавляє міськраду будь-якого впливу на ситуацію зі сміттям у місті на безстроковий термін.

ЛОДА хоче отримати право укладення довгострокових угод з гарантією постачання ТПВ зі Львова на сміттєпереробні заводи, що фактично ставить хрест на планах міськради з побудови власного сміттєпереробного заводу – адже без гарантованих об`ємів сміття, побудова такого заводу втрачає будь-який сенс.

Нагадаємо, раніше Синютка звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з пропозицією допомогли з вивезенням сміття. Згідно з зверненням, окрім передачі усіх повноважень по управлінню ТПВ, Львів також має протягом двох років виділяти по 300 млн грн субвенції в рік для обласного бюджету та передати у тимчасове на два роки) управління ЛКП «Львівспецкомунтранс». У свою чергу обласна влада бере на себе відповідальність протягом 20 днів очистити місто від сміття, а також протягом двох років здійснювати регулярне вивезення ТПВ зі Львова. За словами Синютки, до 2019 року ЛОДА зобов’язується ввести в експлуатацію комплекс з переробки відходів на території області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук