Львівська міська організація Народного руху обрала нового голову

У вівторок, 1 липня, на звітно-виборчій конференції Львівської міської організації Народного руху України делегати обрали нового голову. Ним став голова Галицької районної організації НРУ Ігор Мартинюк.

Як йдеться в повідомленні Львівської крайової організації Народного руху України, під час конференції попередній голова депутат ЛМР Валерій Веремчук прозвітував про свою роботу на посаді голови ЛМО НРУ та склав повноваження.

Після обговорення кандидатур відкритим голосуванням більшістю голосів було обрано нового голову міської організації Народного руху України Ігоря Мартинюка. Заступником нового голови з питань співпраці з громадськістю стала голова Личаківської РО НРУ в місті Львові Лідія Бойчишин, заступником по співпраці з фракцією НРУ в Львівській міськраді став депутат ЛМР Орест Печенко.

Окрім того, на конференції було сформовано провід організації в кількості 15 осіб.

«Львівську міську організацію Народного Рузу України чекає суттєва активізація роботи. Ми переглянемо принципи діяльності організації з метою збільшити ефективність роботи. У нас є велика кількість фахівців з великим досвідом роботи, молодих людей, що хочуть та можуть змінювати місто та країну на краще», – відзначив новообраний голова Львівської міської організації Народного Руху України Ігор Мартинюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук