Львівська міськрада через суд повернула у комунальну власність ділянку на вулиці Панаса Мирного

Господарський суд у Львівській області задовольнив позов Львівської міської ради до приватного підприємства «Юнайтед Груп» і зобов’язав його повернути у комунальну власність земельну ділянку площею 0,096 га на вулиці Панаса Мирного. Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на рішення суду від 28 листопада 2017 року.

Йдеться про ділянку, яку місто втратило внаслідок шахрайських дій. У червні 2015 року ділянка перейшла у власність фірми «Купол-ЛВ» на підставі ухвали Франківського районного суду Львова. Суддя Марія Мартинишин розглядала позов фірми «Купол-ЛВ» до Дмитра Кирилюка і ТОВ «Шрифт». Фірма вимагала стягнути з відповідачів борг за договорами позики та поруки, який разом зі штрафом становив 937,5 тис. грн. Оскільки фірма не мала коштів для повернення боргу, але володіла двома земельними ділянками, одна з яких – на вул. Панаса Мирного у Львові, то вирішила погасити борг, віддавши ділянки.

Згідно з матеріалами справи, ділянки належали ТОВ «Шрифт» на підставі державних актів на право власності на землю від 11 жовтня 2000 року. Однак за даними Львівського відділення Держгеокадастру, такі державні акти не видавалися. Попри це сторони уклали мирову угоду, яку затвердив суд і ділянка перейшла у власність «Купол-ЛВ».

Вже 4 листопада 2015 року ділянку зареєструвала за ПП «Юнайтер Груп». Цікаво, що ця фірма була створена 2 листопада 2015 року, тобто за два дні до реєстрації права власності на згадувану ділянку. Власником фірми є львів’янин Роман Марков, який також володіє нещодавно створеною фірмою з продажу нерухомості «Конструктив ком».

Влітку 2017 року ПП «Юнайтед Груп» звернулось до Львівської міськради щодо отримання містобудівних умов та обмежень для початку будівництва, але фірмі було відмовлено в їх отриманні через «виявлення недостовірних відомостей» у документах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук