Львівська міськрада дозволила встановити «сухий» фонтан біля Оперного театру

СуспільствоН.Т., 17 березня 201615870
Львівська міськрада дозволила встановити «сухий» фонтан біля Оперного театру
фото yunakov.com
Попередній проект фонтану біля Оперного театру

Депутати Львівської міськради надали Галицькій райадміністрації дозвіл на знесення фонтану біля Оперного театру, аби встановити на тому ж місці новий «сухий» фонтан. За відповідний проект ухвали під час сесії 17 березня проголосували 50 депутатів.

Усі витрати на встановлення «сухого» фонтану (вода пробиватиметься із гранітних плит) візьме на себе азербайджанська нафтова компанія «Сокар».

«Умови цього договору мають погодити з профільними комісіями – це комісія з питань інженерного господарства, комісія комунального майна і комісія з питань архітектури. Також депутати висловили пропозицію, щоб з комісіями погоджували весь проект, зокрема і зовнішній вигляд фонтану», – заявила під час обговорення у сесійній залі керівник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Демонтувати фонтан біля Оперного має Галицька районна адміністрація, на балансі якої той зараз перебуває (балансова вартість – 1,5 млн грн).

Азербайджанська нафтова компанія «Сокар» ще влітку 2015 року запевнила, що візьме на себе всі витрати, пов'язані з реконструкцією місця під фонтан. Компанія вже виділила на це мільйон доларів, а восени 2015 року розпочала роботу над кінцевим проектом фонтану, після чого має визначити вичерпний кошторис.

У фонтані також планують встановити метеостанцію, яка стежитиме за вітром, вологою і регулюватиме висоту води. Узимку на місці фонтана встановлюватимуть новорічну ялинку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук