Львівська міськрада оголосила конкурс на посаду директора департаменту розвитку

СуспільствоІ.Р., 11 вересня 20164820

Львівська міська рада оголосила конкурс на посаду директора департаменту розвитку.

Як зазначається в оголошенні, вміщеному на офіційному сайті ЛМР, претенденти на посаду повинні мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста і стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років. Крім того, обов’язковою є післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління».

Потенційний директор також має знати англійську мову не нижче рівня Intermediate, мати досвід реалізації проектів, пов’язаних із застосуванням інформаційних технологій, та досвід організації туристичних, спортивних і культурних подій.

Додамо, що до складу департаменту входять управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури, управління міжвідомчої координації та управління туризму. Департаменту також підпорядковане ЛКП «Агенція підготовки подій».

Працівники департаменту займаються підготовкою та реалізацією спортивних проектів і туристичних подій, впровадженням сучасних інформаційних технологій у Львівській міській раді та підпорядкованих їй підприємствах і установах.

У 2013 -2015 роках департамент очолював Андрій Москаленко, який 2015 році став заступником міського голови. Тимчасово виконує обов’язки директора Богдан Мандзик.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук