Львівська міськрада засудила зрив представлення нового прокурора Львівщини

СуспільствоО.П,, 31 березня 201610530

Львівська міська рада засудила дії членів низки громадських організацій, які сьогодні зірвали представлення нового прокурора Львівської області Віталія Мякішева. Таке звернення подали депутат фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук та голова фракції Блок Петра Порошенка Петро Адамик.

Валерій Веремчук, який був активістом Євромайдану та учасником «Львівської самооборони», назвав цих пікетувальників «псевдоактивістами, які, прикриваючись громадською діяльністю, просто вирішують свої особисті питання». Одним з них Веремчук назвав Ігоря Коцюрубу, відомого активіста та колишнього очільника «Правого Сектору» у Львові.

«На жаль, це вже не вперше. Це переходить усі межі, оскільки це не тільки чиниться тиск на державних службовців, але й чиниться тиск на нормальних громадських активістів. Вважаю, що ми не можемо дозволити і спостерігати, як в місті зароджується бандитизм під прикриттям громадської діяльності», - прокоментував ZAXID.NET звернення міськради Валерій Веремчук.

Депутати Львівської міськради звернулись до правоохоронних органів, щоби ті дали оцінку діям пікетувальників. Повний текст заяви опублікував ZIK:

«Сьогодні, на фоні і так нелегких подій, які відбуваються в нашій державі, просимо усіх не бути осторонь процесів, котрі неминуче заглиблюють нас у реванш правління криміналу та корупційно-регіоналівської традиції існування.

Ми вже не вперше стикаємось з свавіллям чиновників найвищого рівня, однак найбільшу загрозу для нас несуть розчарування та поразки, котрі ми отримуємо завдяки людям, що нібито хотіли «захищати» наші з вами права. Людям, котрі перетворили патріотичні прагнення українців у ширму для власного збагачення або можливість лобіювання власних політичних чи інших корисливих інтересів. На жаль, у патріотичному Львові, паразитування на темі громадської діяльності вже переходить межі здорового глузду.

Прикладом цього є діяльність ряду громадських організацій, які вдало використовують цей формат для власного піару. Зокрема, чергова спроба показати «з ким треба вирішувати питання» була продемонстрована 31.03.2016 року під час представлення нового керівника прокуратури Львівської області. Акція була організована ГО «Розвиток громади» та їх сателітами в особі різних ГФ та ГО, котрі взявши на озброєння підтримуванні суспільством принципи «відкритості та прозорості проведення конкурсів», тему недавніх ганебних подій в генпрокуратурі та інші гасла, спробували продемонструвати свої «можливості» новому прокуророві.

Таким чином, Львів поволі перетворюється на місто свавілля та беззаконня, яке уміло маскується патріотичними гаслами, обличчям котрих стають постаті на кшталт вічного безробітного революціонера І.Коцюруби або ж інших маргінальних ватажків. Найбільш небезпечним є той факт, що львів’яни, які ще вчора протистояли кримінальній «сім’ї» Януковича, сьогодні толерують або ж просто воліють не зважати на дії місцевих злочинців, котрі одягнули маски борців за справедливість.

У свою чергу вважаємо за необхідне звернути увагу громади, міського голови та в першу чергу самих правоохоронців на неприпустимість того, щоб наше місто перетворювалось з культурного та інтелектуального центру України на маргінальну кримінальну столицю в найгірших традиціях 90-их років». 

Нагадаємо, сьогодні низка громадських організацій зірвали представлення нового прокурора Львівщини Віталія Мякішева. Представлення прокурора перенесли на 5 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук