Львівська міськрада змінила правила проведення громадських слухань

СуспільствоІ.Р., 5 жовтня 20173020

Львівська міська рада змінила правила проведення громадських слухань та запровадила консультації з громадськістю. За відповідні ухвали під час засідання сесії у четвер, 5 жовтня, проголосували депутати ЛМР.

«Минулого року було затверджено тимчасове положення про проведення громадських слухань. За положенням було проведено близько 60 громадських слухань. Але останнім часом ми стикнулися з технологією, що приходить група людей і говорить, що тимчасове положення суперечить статуту Львова 2002 року, і блокує проведення слухань. Тому є пропозиція врегулювати це питання і привести тимчасове положення у відповідність до вимог статуту», – розповів начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

Згідно з новим положенням, ініціювати громадські слухання може мер Львова, виконавчі органи ЛМР, профільні депутатські комісії міськради або щонайменше сім депутатів, незалежно від належності до комісій та фракцій. Також ініціаторами слухань можуть бути мешканці Львова, яким для проведення слухань треба зібрати 75 підписів.

Змінилась процедура проведення слухань. Раніше положення передбачало, що слухання проводить представник міської ради, який виступає в ролі модератора, а до секретаріату громадського слухання входять по одному представнику від ініціатора громадського слухання, профільного підрозділу міськради та громадськості. Саме через цю норму протестувальники і зривали громадські слухання. Тепер же голову та секретаря обиратимуть самі учасники слухань.

Крім того, Львівська міськрада запровадила консультації з громадськістю, ініціювати які може мер Львова, виконавчі органи ЛМР та депутати міськради. Консультації проводитимуть щодо проектів ухвал ЛМР та нормативних документів виконавчих органів міськради. При цьому для проведення консультацій мешканців на збиратимуть.

Повідомлення про проведення консультацій публікуватимуть на сайті ЛМР, після чого мешканці зможуть подавати пропозиції поштою, через ЦНАПи та електронну пошту.

Детальніше з правилами проведення консультацій можна ознайомитись на депутатському порталі міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук