Львівська облрада прийняла пакет програм для АПК

Економіка24 травня 20118590

Львівська обласна рада на сесійному засіданні 24 травня затвердила пакет програм з розвитку АПК Львівщини у 2011 році.

Зокрема, за Програмою підтримки розвитку рослинництва передбачається виділити 1,3 млн грн на насінництво сільськогосподарських культур. Програма розвитку молочного і м’ясного скотарства та свинарства на 2011 рік  передбачає виділення 3,2 млн грн з обласного бюджету: 200 тис. грн – на часткове відшкодування витрат, пов’язаних із штучним осіменінням маточного поголів’я великої рогатої худоби та свиней, 400 тис. грн – на часткову компенсацію вартості придбання племінних ресурсів, 1,3 млн грн – на спеціальну дотацію фізичним особам на утримання корів молочного напряму продуктивності, 800 тис. грн – на часткове здешевлення придбання телиць, закуплених у фізичних осіб, і 500 тис. грн – на часткову компенсацію вартості придбання сільськогосподарської техніки та технологічного обладнання для механізації ферм ВРХ юридичних та фізичних осіб.

Програма підтримки виставкової діяльності у сфері АПК на 2011 передбачає фінансування в розмірі 100 тис. грн, Програма підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» - 1,88 млн грн.

Зазначимо, що спершу депутати прийняли рішення перенести розгляд даних програм на наступну сесію, однак вже під кінець сесійного засідання внаслідок заклику депутата від «Фронту Змін» Степана Кубіва затвердили дані програми.

Причиною початкової відмови депутатів від голосування за пакет програм з розвитку АПК було те, що проект рішення вони отримали лише сьогодні і не встигли його як слід вивчити.

Як інформував ZAXID.NET , на сесійному засіданні 19 травня депутати Львівської обласної ради затвердили також Програму соціально-економічного і культурного розвитку Львівської області на 2011 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук