Львівська облрада просить президента втрутитись у процес одержавлення Палацу мистецтв

Депутати Львівської облради просять президента та Кабінет міністрів втрутитись у ситуацію, що склалась внаслідок спроби Фонду держмайна України вилучити Палац мистецтв із комунальної власності ЛОР. Відповідне звернення депутати ЛОР прийняли під час сесії 31 січня.

«Ми, депутати Львівської облради, просимо втрутитись у ситуацію щодо незаконних намірів органів державної влади в інтересах невстановлених осіб позбавити громаду Львівської області будівлі Палацу мистецтв, [...] вжити заходів щодо притягнення до відповідальності осіб, які сприяють вчиненню протиправних (рейдерських) дій у захопленні об'єктів комунальної власності», – сказано у тексті звернення.

Йдеться про судовий позов, про який стало відомо минулого тижня: Фонд держмайна України звернувся до Київського міського господарського суду з наміром скасувати свідоцтво про право власності Львівської облради на Палац мистецтв. Якщо суд задовольнить позовні вимоги, Палац мистецтв перейде у державну власність.

На думку депутатів Львівської облради, дії Фонду держмайна загрожують тим, що Палац мистецтв перестане функціонувати, а його працівників доведеться звільняти.

«Вважаємо, що позов Фонду держмайна є безпідставним... Фонд держмайна не володіє жодними документами, які могли б підтвердити, що спірне майно коли-небудь перебувало у власності Спілки художників УРСР. Тобто фактично спілка не була власником майна, на яке претендує Фонд держмайна, а отже таке майно, за чинним законодавством, не належало до державної власності», – йдеться у зверненні депутатів ЛОР.

Водночас юристи Фонду держмайна наполягають, що розпорядження голови Львівської ОДА від 1995 року, яким Палац мистецтв перейшов у комунальну власність, було прийняте із порушенням законодавства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук