Львівська облрада виділила на ремонт доріг ще 28 млн грн

Додаткові кошти мають витратити до кінця 2015 року

ЕкономікаНазарій Тузяк, 3 листопада 20154361

Львівська обласна рада під час пленарного засідання 3 листопада виділила на ремонт доріг місцевого значення додаткові 28,1 млн грн. Такі зміни передбаченні рішенням про уточнення обласного бюджету, за яке проголосували 65 депутатів.

Під час засідання директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків заявив, що за підсумками 10 місяців обласний бюджет перевиконали на 41,4 млн, завдяки чому й з'явилися кошти на ремонт доріг. Нагадаємо, після однієї з попередніх сесій голова Львівської ОДА заявив, що через «Свободу» на ремонт доріг виділили на 30 млн грн менше, ніж було заплановано.

Сьогодні під час обговорення змін до бюджету голова фракції «Свободи» Йосип Ситник заявив, що його фракція не голосуватиме за зміни до бюджету: «Невже ще треба ті 28 млн грн для якоїсь квіточки на якійсь дорозі? Спершу ж треба освоїти ті, що вже виділені. Тому фракція «Свободи» за це рішення не буде голосувати».

Депутати були незадоволені й тим, що зміни до бюджету подали на розгляд практично без обговорення і без вивчення показників, оскільки засідання бюджетної комісії відбулося лише сьогодні, 3 листопада, під час сесії облради.

Зазначимо, що змінами до бюджету також передбачено 34,3 млн грн на закупівлю медикаментів для хворих на цукровий діабет; 7,5 млн на програму підтримки органів виконавчої влади (виплати скороченим працівникам облдержадміністрації); 0,49 млн грн на програму «Електронна Львівщина» (запровадження електронного документообігу).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук