Львівська облрада звільнила директора «Львів-ТБ»

В.о. директором «Львів-ТБ» став депутат обласної ради Юрій Візняк

СуспільствоН.Т., 16 лютого 201610160
Львівська облрада звільнила директора «Львів-ТБ»
Ярослав Антонійчук вів також програму "Караоке на селі"

Депутати Львівської облради звільнили директора комунального підприємства «Телекомпанія "Львів-ТБ"» Ярослава Антонійчука. Таке рішення вони прийняли під час сесії 16 лютого.

Депутати від «Свободи», вимагаючи перенесення розгляду цього питання, влаштували штовханину у сесійній залі. Після цього голова облради Олександр Ганущин оголосив перерву для консультацій керівників фракцій.

Після перерви директор «Львів-ТБ» Ярослав Антонійчук заявив, що прийняв рішення перевестися на посаду першого заступника компанії. Це рішення підтримали депутати обласної ради, які водночас призначили виконуючим обов'язків компанії депутата Юрія Візняка.

Цікаво, що спершу у проекті рішення писало: «2. Визнати роботу директора комунального підприємства «Телекомпанія "Львів-ТБ"» Я.Антонійчука незадовільною. 3. Звільнити директора комунального підприємства «Телекомпанія "Львів-ТБ"» Антонійчука Ярослава Романовича із займаної посади з 17.02.2016».

Після консультацій керівників фракцій пункт третій виключили, а у другому написали: «Визнати роботу директора комунального підприємства «Телекомпанія "Львів-ТБ"» Я.Антонійчука недостатньою».

У тексті рішення також вказано, що Управління майном спільної власності Львівської облради невдовзі має оголосити публічний конкурс на посаду директора «Львів-ТБ».

Зазначимо, що це питання розглядалося на попередній сесії, коли перед депутатами облради звітував директор «Львів-ТБ». Тоді це рішення вирішили не затверджувати, а повернутися до питання наступного разу.

Зазначимо, що Львівська обласна рада виділила на фінансування КП «Львів-ТБ» у 2016 році лише 2 млн 800 тис грн. За словами заступниці директора департаменту інформаційної політики ЛОДА Марії Вагіли, цих грошей може вистачити лише на зарплати працівникам телеканалу. На думку директора «Львів-ТБ» Ярослава Антонійчука, реальна кількість грошей, які потрібні каналу – це 7 млн грн.

На одному з останніх засідань депутатської комісії з питань культури, вирішили виділити комунальному телеканалу «Львів-ТБ» додаткові 4 млн грн з бюджету області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук