Львівська ОДА не звітує перед міськрадою за витрачені кошти на вивезення сміття

У четвер, 14 вересня, під час засідання сесії Львівської міської ради заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, звітуючи про ситуацію з твердими побутовими відходами у Львові, заявив, що Львівська ОДА не надає міській раді звіти по використанні коштів на вивезення сміття зі Львова.

Сергій Бабак зазначив, що ухвала міської ради передбачає, що до 5 числа кожного місяця Львівська ОДА має надавати міській раді деталізований звіт по використанню коштів (25 млн грн щомісяця).

«У робочому порядку неодноразово звертались до ЛОДА з проханням надати таку інформацію. Окрім цього є три офіційні листи за підписом міського голови від 10.08, 4.09 та 7.09. Відповіді офіційної станом на сьогодні ми не отримали», – сказав Сергій Бабак.

ZAXID.NET звернувся за коментарем до директора департаменту експлуатації та розвитку ЖКГ ЛОДА Назарія Романчука, який відреагував наступним чином: «Важливо запитатися, чи міська влада повністю забезпечила виконання ухвали, якою делегувала нам повноваження. Зокрема у частині передачі «Львівспецкомунтрансу» і інших заходів. Насправді ця інформація є цілком доступна і будь-кому, хто до нас звертається, ми цю інформацію надаємо».

На уточнююче запитання про те, чи звертався міський голова Львова до ЛОДА за такими звітами, він відповів, що вперше про це чує. Назарій Романчук також заявив, що ЛОДА звітує про використання коштів перед обласною комісією екології, а не міською радою.

Нагадаємо, що з 30 червня Львівська ОДА взяла на себе відповідальність протягом двох років вивозити сміття зі Львова. Львівська міськрада зобов’язується сплачувати ЛОДА субвенцію у розмірі 150 млн грн у 2017 році, 300 млн грн у 2018 році та 150 млн грн у 2019 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук