«Львівська політехніка» хотіла розібрати дитячий майданчик на вулиці Лазаренка

Головні новини за 21 липняІрина Панчишин, 21 липня 2014, 16:53 1335 0
дивіться також

У понеділок, 21 липня, на вулиці Лазаренка, 17 у Львові батьки не дозволили керівництву студмістечка "Політехніки" знести дитячий майданчик, де бавиться їхня малеча. Університет планував розібрати атракціони, аби перенести їх в інше місце, а там прокласти кабель для свого гуртожитку.

Суперечка розгорілась о 10:00. «Приїхали близько тридцяти хлопців з трактором, як таргани набігли і почали розкручувати все», - розповів очевидець В’ячеслав.

Минулої п’ятниці, 18 липня, від гуртожитка і до майданчика прокопали траншею. Там хочуть прокласти резервний кабель. «В мене є єдиний документ, щоправда, погана копія Львівської міської ради управління сім’ї молоді та спорту про те, що не заперечуємо про перенесення майданчика», - виправдовується заступник директора студмістечка НУ "Львівська політехніка" Ігор Якубовський.

Однак лист від управління молоді був лише відповіддю стутдмістечку, а не дозвільним документом. 

«Щодо питання переносу дитячого майданчика було сформовано три позиції: перше це погодження з балансоутримувачем, дуруг - це доставлення нових елементів благоустрою і третє це узгодження з мешканцями», - пояснив начальник міського управління молоді, сім'ї та спорту Володимир Шнайдер.

Згоди перенести майданчик не мали навіть від ЛКП, яке його утримує.

«Згоди балансоутримувача про перенесення дитячого майданчика вони нам не представили», - розповіла в.о. директора ЛКП "Вулецьке" Марія Зарівняк. 

Та ж керівництво студмістечка пізніше зізналось - документів на роботи не мають. «Ми планували тут проводити комунікації. Зараз це все складно, а документи в процесі оформлення», - наголосив директор студмістечка НУ "Львівська політехніка" Ігор Гельжинський.

Проте за 150 метрів на іншому майданчику «Політехніці» таки вдалося поставити гойдалки та пісочницю. З мешканцями вони не радилися. 

Зараз вихід з цієї недитячої ситуації шукатимуть всі сторони разом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук