«Львівська політехніка» заперечила можливість присвоєння імені Бандери

СуспільствоОльга Гринько, 27 вересня 201711233
«Львівській політехніці» не будуть присвоювати імені Бандери

Спростування щодо інформації про можливе присвоєння НУ «Львівська політехніка» імені Степана Бандери опублікували на офіційному сайті навчального закладу.

«Кафедра історії, музеєзнавства і культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка» спростовує інформаційні повідомлення у ЗМІ щодо ініціювання нею пропозиції надати ім’я Степана Бандери Львівській політехніці. Таку заяву схвалено на засіданні кафедри, що відбулося 6 червня 2017 р.», – йдеться на сайті Львівської політехніки.

Викладачі кафедри також зазначили, що, якщо виникне питання про присвоєння університету імені відомої особи, слід передусім звернути увагу на відомих представників української науково-технічної еліти, які пов'язані з «Львівською політехнікою». Серед них називали імена професора і ректора університету Юліана Медведського, професора Івана Левинського, інших активних громадських діячів, членів «Просвіти», Наукового товариства ім, Шевченка та меценатів.

Нагадаємо, пропозицію перейменувати вищий навчальний заклад на сайті університету 11 вересня розмістив викладач кафедри історії, музеєзнавства і культурної спадщини В’ячеслав Гнатюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук