Львівська прокуратура підозрює одного з керівників спецпідрозділу до підпалу бази «Беркуту»

У кримінальному провадженні щодо підпалу на базі львівського «Беркуту» встановлено нові факти.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області.

У відомстві наголосили, що донедавна кримінальне провадження за ч.2 ст.194 КК України розслідувалось слідчими Франківського райвідділу, а в подальшому обласним управлінням міліції Львівщини.

Під час слідства отримано відомості щодо можливої причетності до організації та вчинення цього кримінального правопорушення одного із керівників БМОП «Беркут».

З огляду на це, та згідно з вимогами ст.216 КПК України, 3 червня прийнято рішення про необхідність розслідування вказаного злочину слідчими прокуратури Львівської області.

На даний час у провадженні ретельно перевіряється версія про вчинення злочину саме працівниками правоохоронного органу, зокрема, і вищезгаданим керівником спецпідрозділу.

Окрім цього, триває проведення комплексної пожежно-технічної експертизи, яка надасть висновки про причини та інші обставини підпалу приміщення спецпідрозділу.

Зазначимо, що низку суттєвих відомостей одержано під час допитів очевидців події.

Прокуратура просить громадськість, а також працівників спецпідрозділу активно долучитись до розслідування та надати слідству інформацію про відомі їм обставини (м. Львів, Городоцька, 16, тел. 261-27-59; 261-26-93; 261-29-86).

Водночас органи прокуратури гарантують свідкам захист відповідними процесуальними формами і методами.

20 лютого внаслідок підпалу бази львівського «Беркуту» загинуло два працівники вказаного підрозділу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук